Arçelik Uzman Servisi

Arçelik Servisi Taleplerinizde Hızlı Ve Çözüm Odaklı Müdahale

Bir evin ihtiyacı olan tüm beyaz eşya modellerinde dünyanın yakından tanıdığı Arçelik teknolojisine güvenerek çok doğru bir karar verdiniz. Ancak her üründe olduğu gibi yıllar içerisinde gerek kullanım şartları gerekse kullanılan parçanın ekonomik ömrünü doldurması ile cihazınız ilk günkü veriminden uzaklaştı. Bu durumda performansı düşen cihazınız size üzüntü, kendine de zarar vermeye başlar. İşte tam bu noktada konusunda uzman Arçelik Servisi olarak hızlı ve doğru müdahaleler sonucunda cihazınızı tekrar eski formuna kavuşturuyoruz. Cihazınızın kullanım sırasında bozulan parçasının yine orijinal yeni parça ile değişmesi kadar değişen bozuk parçanın da yine size iletilmesi yapılan işlemin doğruluğunu ortaya koymak için son derece önemlidir. Firma olarak yapmış olduğumuz tüm müdahalelerde, cihazınızın ileride tekrar aynı sorunları çıkartmaması için azami dikkat ve hassasiyet gösteriyoruz.

Arçelik Markası Altındaki Tüm Ürünler İçin Uzman Servis

Tüm Arçelik modelleri, uzun yıllar yapılan testler ve güçlü ARGE desteği ile her yıl biraz daha geliştirilerek en zor şartlar karşısında dahi performans düşüklüğü göstermemesi sağlanmıştır. Bununla birlikte her cihaz gibi Arçelik modelleri de bazı istenmeyen durumlar karşısında arızalanarak sistem dışı kalabilir. Bu gibi durumlarda Arçelik servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. İstanbul’un neresinde olursanız olun bize ulaştığınız anda, en hızlı şekilde size ulaşıyor ve söz konusu arızanın giderilmesi için müdahalede bulunuyoruz. Tek bir makinenin bakımı ya da kullanıma alınması kadar, Ankastre mutfak grubuna ait cihazların ve mutfak ürünlerinin montajının da uzman personelimiz tarafından kısa sürede tamamlanarak hizmete alınması işlemlerini yerine getiriyoruz. Tüm Arçelik ürünlerinin bakım ve onarımlarının da tek bir çatı altında yapılması ile farklı servislerle muhatap olarak zaman kaybetmenizi de engelliyoruz. Tüm bu işlemler için son derece uygun fiyat politikası ile hizmet veriyor, böylece aile ekonominize de katkıda bulunuyoruz.

Anlık Servis Desteği İle Acil İhtiyaçlarınızda Evinizde Müdahale

Bazı durumlarda, Arçelik ürünleriniz için bulunduğu yerde müdahale şart haline gelir. Örneğin kombiler, kalorifer tesisatlarınız bu duruma örnek olacak ürünlerdir. Anlık yerinde müdahaleler normal servis desteğinden farklılık gösterirler. Öncelikle aile fertlerinin güvenceye alınarak bu gibi müdahalelerde bulunmak, başlı başına bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Arçelik servisi olarak yapılan tüm bakım ve onarımlarda, cihazınızda arıza yapan parçanın yine orijinal parça ile değiştirilmesi, cihazınızın eski performansına kavuşabilmesi için gereklidir. Bu gerçekten yola çıkarak bakımını yaptığımız ürünler de dahil olmak üzere, tüm cihazlarda orijinal yedek parça kullanarak cihazların orijinalliğini korumasını sağlıyoruz.

Arçelik Servisi

Arçelik Servisi İstanbul

0850 520 0 418