Hakkımızda

Arçelik Servisi olarak müşterilerimize iyi derecede hizmet vermek ve onların bizlere duyduğu güveni artırmak amacı ile her geçen gün hizmet kalitemize önem vermekteyiz. Uzman güvenilir teknik servis ekiplerimiz sayesinde müşteri taleplerine zamanında, güvenilir ve hızlı bir biçimde yanıt verebiliyoruz. Sizde müşterilerine güvenilir Arçelik servisi hizmeti veren teknik ekibimizden profesyonel olarak servis almak istiyorsanız 0850 520  0 418 numaralı hizmet hattımızı arayarak servis talebi isteyebilirsiniz.

İşinizde, evinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik beyaz eşya ürünlerinizde oluşabilecek arızalarda müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek, servis telefon numaralarından bizlere Arçelik ürünleri ile ilgili problemlerinizi bildirebilir ve bu konuda uzman teknik servis ekiplerimizden her zaman hızlı bir biçimde destek alabilirsiniz.

Tarafımıza gelen çağrılara İstanbul Arçelik Servisi olarak yanıt verirken müşterilerimizin istek, görüş ve önerilerini çok dikkate alarak, Arçelik beyaz eşya ürünlerine yönelik servis hizmetlerini iyileştirmeyi ilke edinen hizmet anlayışımızla müşteri temsilcilerinden istediğiniz zaman servis talebinde bulunabilirsiniz.